tarafından eklendi tarafından eklendi
Son Dakika
28 Şubat 2021 Pazar

27 Aralık 2020 Masterchef kim elendi?

26 Aralık 2020 Cumartesi, 20:50

27 Aralık 2020 Masterchef kim elendi? Sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Milyonlarca kişinin takip ettiği programda yarışmanın formatı gereği her hafta biri eleniyor. Yarışmacılar ise elenmemek için kıyasıya rekabet ediyor. Şeflerin verdiği tabağı yapamayan yarışmacı pazar günü eleniyor. 27 Aralık 2020 Masterchef kim elendi? sorusunun yanıtı haberimizde…

27 Aralık 2020 Masterchef kim elendi?

Birçok kişi bu hafta Masterchef yarışmasında kimin eleneceğini merak edildi.

 

20 Aralık 2020 Masterchef kim elendi?

Elemeden ilk Barbaros çıktı. Daha sonra Serhat, Özgül ve Eray arasında bir eleme daha oynandı. Bu üçlüden elenen isim ise Eray oldu.

13 Aralık 2020 Masterchef kim elendi?

 Mastercheften bu hafta Sefa elendi

6 Aralık 2020 Masterchef kim elendi?

Birçok kişi bu hafta Masterchef yarışmasında kimin eleneciğini merak ediyor. Yarışma formatına göre artık üç eleme adayı belirleniyor.29 Kasım 2020’de Uğur’un geçmiş zamanlarda yaptığı sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle diskalifiye oldu. Şu hafta Mavi takım kaptanı Özgül olurken, kırmızı takım kaptanı ise Eray oldu.

Masterchef’te bu hafta elenen kişi Ebru oldu.

29 Kasım 2020 Masterchef kim elendi?

Uğur diskalifiye oldu

22 Kasım 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

Masterchef’ten elenen isim Ayyüce oldu.

15 Kasım 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

15 Kasım 2020 Pazar Marsterchef’ten elenen isim Esra oldu.

8 Kasım 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

8 Ağustos 2020 Pazar Marsterchef kim elendi? Sorusunun yanıtı belli oldu.

Yarışmadan Furkan elendi.

31 Ekim 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

Masterchef yarışmasında bin hafta boyuncu mücadele eden yarışmacılar elenmemek için ter döktü. Yarışmacılar elenmemek için birbirleriyle kıyasıya rekabet etti.

Furkan, Barbaros, Tanya ,Serhat, Eray, Uğur  ise potada olan isimler.

Potaya vade eden isim Tanya oldu.

25 Ekim 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

Masterchef yarışmasında bin hafta boyuncu mücadele eden yarışmacılar elenmemek için ter döktü. Yarışmacılar elenmemek için birbirleriyle kıyasıya rekabet etti.

Haftanın ilk bireyselliğini Özgül kazandı. Potaya giden isimler ise Berken ve Sefa oldu.

Yarışmaya veda eden isim Berker oldu

18 Ekim 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

Masterchef yarışmasında bin hafta boyuncu mücadele eden yarışmacılar elenmemek için ter döktü. Potaya bu hafta giden isimler Uğur, Emir, Didem, Özgül.  Yarışmacılar elenmemek için birbirleriyle kıyasıya rekabet etti.

Yarışmaya Didem veda etti

11 Ekim 2020 Pazar Marsterchef kim elendi? Walison Fonseca elendi mi?

Marsterchef’te bu hafta eleme adayları şöyle; Tanya, Berker. Walison Fonseca, Serhat, Ebru ve Sefa yer alıyor. Potadan ayrılan ilk isim Serhat oldu. Daha sonra Tanya çıkarken potadan çıkan üçüncü isim ise Berker oldu. Sefa, Wales’ın ve Ebru ise elemeye kalan isimler oldu. Kalan üçlüden ilk çıkan isim Sefa oldu.

4 Ekim 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

Mavi takım kaptanlığında Serhat bulunurken kırmızı takım kaptanlığında ise Barbaros bulunuyor. Potada bulunan yarışmacılar ise, Duygu, Esra, Didem, Uğur, Sefa ve Eray bulunuyor.

Esra, Uğur ve Eray potadan çıkarken Didem,Sefa ve Duygu ise son elemeya kaldı.

Duygu yaptığı tabağı bilerek kötü yaptığını söyledi. Duygu, “Ben bir akademisyenim .Üniversite ve bura hakkında tercih yapmam gerekiyordu. Bundan dolayı tabağımı kötü çıkardım” dedi.

Duygu, Masterchef’ten elenen isim oldu.

 

27 Eylül 2020 Pazar Marsterchef kim elendi?

Yarışmaya geçen hafta Selin veda etmişti. Bu hafta ise Esra, Özgül, Eray, Ayyüce Celal ve Barbaros potaya gitti. Yarışmacılar elenmemek için kıyasıya rekabet içine girdi.Yarışmacılara ana yemek olarak bıldırcın verildi. Yarışmaya Emir ile Ebru arasında kuliste çıkan tartışma gündem oldu.

Potadan çıkan ilk isim Özgül oldu. Daha sonra ise Eray elenmeden kurtulan isim olurken potodan kurtulan son isim ise Ayyüce oldu. Barbaros, Celal ve Esra ise yeniden yarıştı.

Yarışmaya veda eden isim Celal oldu.

20 Eylül 2020 Pazar Masterchef kim elendi?

Masterchef’te bu hafta elenen isim belli oldu. Mavi takım ve kırmızı takım arasında hafta soyunca yaşanan kıyısıya rekabetten sonra bu hafta da elenen isim belli oldu. Potoda, Selin, Sefa, Serhat, Özgül, Tanya ve Berker bulunuyor.

20 Eylül 2020 Pazar Masterchef kim elendi? elemelerden kurtulan ilk isim Serhat oldu. Daha sonra Sefa seçilirken bin sonraki çıkan isim ise Özgül oldu. Geriye kalan Tanya, Selin ve Berker ise gerile kalan üç isim oldu. Bu üç isim ize elenmemek için bir daha yarıştı.

Berker yaptığı yemekle elemedin ilk çıkan isim oldu. Geriye Tanya ve Selin kaldı. Şefler elenen ismi açıkladı.

Yarışmaya veda eden isim Selin oldu.

Somer Sivrioğlu (Masterchef Somer) kimdir?

Somer Sivrioğlu, 1971 yılında doğdu. Lise eğitimi sırasında aşçılığa yeteneğini fark eden Somer Sivrioğlu, restoranlarında annesiyle birlikte çalıştı. Liseden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü kazanan Somer Sivrioğlu, buradan mezun olduktan sonra 1995 yılında yurt dışına çıkarak kendini geliştirdi. Avustralya’da yüksek lisans yapan ve çeşitli otellerde çalışma fırsatı bulan Somer Sivrioğlu, ülkede kalma kararı aldı. Avustralya’da 2 farklı restoran açarak Türk yemeklerini Avustralyalılarla buluşturan Sivrioğlu, bir marka oluşturmayı başardı. Kariyerinde birçok kez ödül alan Somer Sivrioğlu, şimdilerde TV8’de yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasında jürilik görevini üstleniyor.

Masterchef Danilo Zanna kimdir? Eşi kim, boyu ve oğlu

Masterchef jürisi Danilo Zanna, İtalya Prato’da doğdu. Aşçı bir aileden gelen Danilo Zanna, kısa süre içinde kariyerini bu yönde ilerletti. Bir süre sonra eşiyle tanışan Danilo Zanna, Türkiye’ye yerleşmeye karar vermiş ve burada restoran açmıştır. İstanbul Culinary Enstitute’de İtalyan yemekleriyle ilgili workshop hazırladı ve öğrencilere danışmanlık hizmeti verdi. Zahide Yetiş’in programında şeflik, Planet Mutfak kanalında program sunmaya başlayan Danilo Zanna, ATV’de yayınlanan Elin Oğlu programında da rol almıştır.

Mehmet Yalçınkaya (Masterchef Mehmet Şef) kimdir? Nereli, yaşı!

Mehmet Yalçınkaya, 1974’te doğdu. 2017-2018 yıılında Masterchef Türkiye jürisinde yer alan Mehmet Yalçınkaya, aslında yemek dünyasında çok tanınan isimlerden biri. 2004’te İstanbul Yemek Akademisi’nde eğitim alan Mehmet Yalçınkaya, 2005’te ABD’li Culinary dergisinde yazdı. 2008 yılında Almanya’da düzenlenen yarışmada dünya üçüncülüğü elde eden Mehmet Yalçınkaya, birçok yerde madalyalar ve sertifikaların sahibi oldu.2010 yılında Turizm Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen workshoplarda yer aldı, film festivallerinde boy gösterdi. 2012’de dünya aşçılar olimpiyatlarında 2. oldu.

Mehmet Yalçınkaya, Bolu’da Yenigüney Köyü’nde doğdu. Ortaokulundan mezun olduktan sonra amcasına aşçılık konusunda yardımcı oldu, daha sonra ise tüm Türkiye’de tanınan bir kişi haline geldi. Mehmet Yalçınkaya, fanatik Galatasaray taraftarı olmasıyla da biliniyor.


Kaynak Link Az Önce Oldu! Haber

Incoming search terms:

  • 26 Aralık 2020 mastır şef kim elendi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz